AKTUALITĀTES
   
110674

AS "Latvijas valsts meži" finansēs projektus HIV jomā
Apskatīt komentārus (0)


02.03.2020


Avots: Ziedot.lv | https://www.ziedot.lv/pieteikt-palidzibu/as-latvijas-valsts-mezi-konkursa-rezultati-2020 |
*******************
Atbalsta grupa inficētajiem HIV un AIDS slimniekiem (Biedrība 'AGIHAS')
Latvijā ir augstākā HIV infekcijas izplatība ES. Šodien HIV+ pacients Latvijā ir gan karjeru uzsācis jauns cilvēks, gan personības pusmūžā. Viņus vienojošais stāsts – infekcija iegūta attiecībās vai kopdzīvē, kas nav uzskatāmas par riskantām. Projekta ietvaros kvalificētie HIV+ konsultanti 10. mēnešus sniegs 'karstās līnijas', tālruņa, skype vai jebkura cita formāta attālinātas, kā arī tiešās konsultācijas, pašu pieredzē sakņotu psihoemocionālu atbalstu ilgstošajiem un 'jaunajiem' HIV+ pacientiem, kuri, uzzinot diagnozi ir šokēti, nomākti un nespēj par savu statusu runāt ar tuviniekiem. 'Līdzīgs līdzīgam' konsultāciju pakalpojums būs pieejams 7/24, līdz ar to tas ir vienīgais šāda veida atbalsts Latvijā.
*******************
Biedrība „Baltijas HIV asociācija”
Lai mazinātu stigmu un uzlabotu dzīves kvalitāti cilvēkiem, kas dzīvo ar HIV un ir cietuši no vardarbības HIV statusa dēļ, tiks nodrošināta atbalsta grupa, kur tiks sniegta drošības sajūta un būs iespēja satikt sev līdzīgos, dot šiem cilvēkiem psiholoģisko atbalstu un sniegt informāciju kā sadzīvot ar HIV+ statusu.
Tiks organizētas arī atbalsta grupas ģimenēm kuras skar HIV, sniedzot psiholoģisko atbalstu un pie katras tēmas bērniem saprotošā valodā bērnus mācīt sadzīvot ar HIV statusu.
*******************
Biedrība DIA+LOGS, atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS
Projekta mērķis ir uzlabot HIV pozitīvo cilvēku dzīves kvalitāti, emocionālo pašsajūtu, veicināt viņu integrāciju sabiedrībā, mazinot pašstigmatizāciju un izolāciju, iedrošinot dalīties savā pieredzē un motivēt citus HIV pozitīvos cilvēkus būt aktīviem. Tiks uzlabota ģimenes emocionāla gaisotne un attiecības. Tiks sarīkots seminārs/nometne ģimenēm ar bērniem, kur ģimenē kāds ir HIV inficēts. Piedalīsies 25 cilvēki tiešā mērķauditorija - ģimenes, ar bērniem, kur kāds ir HIV inficēts cilvēks.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv