AKTUALITĀTES
   
86590

Eltons Džons teica
Apskatīt komentārus (0)


13.06.2018


Uzstājoties ar gadskārtējo lekciju par HIV, sers Eltons Džons aicināja vadošos sociālos medijus iesaistīties, lai varētu pielikt punktu HIV/AIDS stigmai.
"Esmu pieradis izdarīt spiedienu uz farmācijas kompānijām, esmu pieradis izdarīt spiedienu uz varu, un mēs jau esam guvuši zināmus rezultātus darbā ar tām," pavēstīja dziedātājs. "Bet tagad spiediens jāizdara uz sociālajiem medijiem. Un ne jau tāpēc, ka tie man šķistu slikti, bet gan tāpēc, ka tiem ir iespējas izdarīt daudz laba."
Eltons Džons izstāstīja, ka daudzi sociālo tīklu lietotāji šodien vēlas būt anonīmi. Lai to mēģinātu novērst, dziedātājs piedāvāja tādām kompānijām kā Facebook un Instagram "savus lietotājus paskubināt, lai tie fiziskajā pasaulē kļūtu pozitīvāki, krietnāki un laipnāki".
"Ar vienu klikšķi mēs varam sasniegt divus miljardus cilvēku."
"Mums ir zāles un zināšanas, kā arī gandrīz viss nepieciešamais, lai uzveiktu šo slimību. Taču mums joprojām pietrūkst globālās sirds," uzskata Eltons.
"Ģēnijiem, kas radījuši tehnisko jomu, nevajadzētu slēpties, izvēloties anonimitāti. Viņiem vajadzētu izmantot savu ietekmi, lai radītu jaunu ciparu pasauli, kas varēs aizstāvēt iespējami vairāk cilvēku. Cik tas būtu forši, ja viņi varētu sākt ar cīņu pret kaut ko tik pazudinošu un nāvējošu kā AIDS stigma."
*****************
Source: «Elton John Speech On Fight Against HIV And AIDS» | https://www.msn.com/en-ca/entertainment/video/elton-john-speech-on-fight-against-hiv-and-aids/vp-AAyskeD |
Sir Elton John used his speech at the Diana, Princess of Wales Lecture on HIV to ask tech giants to help fight the stigma associated with the disease.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv