AKTUALITĀTES
   
59600

Jaunas vadlīnijas HIV testēšanā
Apskatīt komentārus (0)


20.07.2015


Pasaules Veselības aizsardzības organizācija (PVO) izdevusi jaunas konsolidētas vadlīnijas par testēšanu uz HIV. Tajās ņemti vērā daudzi aspekti, lai testēšanas pakalpojumu padarītu efektīvāku dažādos apstākļos un dažādām sabiedrības grupām.
Dokumentā tāpat ir iekļautas jaunas rekomendācijas testēšanas atbalstam, ko veic speciāli apmācītas personas, kurām nav formālas medicīniskās izglītības, un paštestēšanai uz HIV. Tas tiek darīts, lai aptvertu plašāku cilvēku loku un popularizētu stretēģisku pieeju testēšanai, kas nepieciešams, lai atbalstītu ANO globālos mērķus attiecībā uz HIV, tās programmā «90-90-90» (pirmais mērķis – 90% cilvēku, kam ir HIV, zina par savu HIV statusu). 
Pāriet pie dokumenta ar pielikumiem angļu valodā
************************************************
The Consolidated guidelines on HIV testing services bring together existing guidance relevant to the provision of HIV testing services (HTS) and addresses issues and elements for effective delivery of HTS that are common in a variety of settings, contexts and diverse populations.
In addition, this document provides a new recommendation to support HTS by trained lay providers, considers the potential of HIV self-testing to increase access to and coverage of HIV testing, and outlines focused and strategic approaches to HTS that are needed to support the new UN 90 –90 –90 global HIV targets – the first target being diagnosis of 90% of people with HIV.
Moreover, this guidance will assist national programme managers and service providers, including those from community-based programmes, in planning for and implementing HTS.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv