AKTUALITĀTES
   
36270

Pacientiem, kuri lieto Kombivīru
Apskatīt komentārus (0)


27.06.2013


Preparātam Trizivir tiek piemērota cenas samazināšana uz laiku***, tāpēc vismaz līdz 2013. gada beigām pacientiem nevajadzēs nedz piemaksāt par šo preparātu Kompensējamo zāļu sarakstā norādīto summu, nedz mainīt šo kombinēto preparātu pret tā sastāvdaļām.
Ar visām antiretrovīrusu HIV-medikamentu cenu izmaiņām Kompensējamo zāļu sarakstā varat iepazīties saitē
http://www.apvienibahiv.lv/docs/729/2013_dazadi/KZS_HIV_HCV_ARV_201301.07.xls
----------------------------------------------------------------------------------
***Izvilkums no MK Noteikumiem Nr. 899 "Ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtība" par cenas samazinājumu uz laiku:
"16.3 Iesniegumā par zāļu vai medicīnisko ierīču kompensācijas bāzes cenas samazināšanu uz noteiktu laiku iesniedzējs norāda zāļu vai medicīnisko ierīču nosaukumu, reģistrācijas numuru, zāļu vispārīgo nosaukumu, zāļu stiprumu, zāļu formu, iepakojuma lielumu, kompensācijas bāzes cenu, uz laiku samazināto kompensācijas bāzes cenu un laikposmu, kurā tiks piemērota samazinātā kompensācijas bāzes cena. Ja samazināto kompensācijas bāzes cenu paredzēts piemērot ar 1.jūliju, iesniegumu iesniedz līdz 15. februārim, bet ja samazināto kompensācijas bāzes cenu paredzēts piemērot ar 1. janvāri, – līdz 15. augustam. Samazinātās kompensācijas bāzes cenas piemērošanas laiks nav īsāks par sešiem mēnešiem."
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv