AKTUALITĀTES
   

PVO atbalsta LIC reorganizāciju
Apskatīt komentārus (0)


26.01.2012


25. janvārī, veselības ministre Ingrīda Circene Kopenhāgenā tikās ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas Reģionālā biroja vadītāju Zuzannu Jakabu (Zsuzsanna Jakab).
Tikšanās laikā Ingrīda Circene iepazīstināja gan ar savām darba prioritātēm veselības ministres amatā, gan valdības apstiprinātajām Sabiedrības veselības pamatnostādnēm 2011.-2017.gadam, kurās noteikti precīzi virzieni sabiedrības veselības politikas veidošanai. Tāpat tika pārrunātas PVO izvirzītās prioritātes 2012.gadam un turpmākajiem gadiem.
PVO Eiropas Reģionālā biroja vadītāja Zuzanna Jakaba atzinīgi novērtēja Veselības ministrijas plānoto padotības iestāžu reorganizāciju, izveidojot Slimību profilakses un kontroles centru, kas pilnībā atbilst Eiropas standartiem un PVO rekomendācijām. Zuzanna Jakaba arī uzteica veselības ministres uzsākto darbu mātes un bērna veselības uzlabošanā, kā arī izteica atbalstu iecerei daļēji mainīt veselības aprūpes finansēšanas modeli, kas paredzētu sasaistīt plānveida veselības aprūpes saņemšanu ar nodokļu nomaksu. PVO pārstāve tāpat apstiprināja iespējas Latvijai saņemt organizācijas ekspertu konsultācijas veselības aprūpes sistēmas analīzei un priekšlikumus tās attīstībai.
(
www.vm.gov.lv)
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv