AKTUALITĀTES
   
32002

Rīgas finansējums HIV profilaksei
Apskatīt komentārus (0)


23.12.2012


Avots (pilns raksts) "HIV profilaksei un tuberkulozes slimnieku atbalstam nākamgad Rīgā tērēs 204 000 latu" | saitē http://nra.lv/latvija/veseliba/86065-hiv-profilaksei-un-tuberkulozes-slimnieku-atbalstam-nakamgad-riga-teres-204-000-latu.htm
HIV profilaksei un psihosociālajiem pakalpojumiem 2013. gadā paredzēti 53 369 lati, par kuriem no narkotikām atkarīgajiem rīdziniekiem tiks nodrošinātas HIV konsultanta konsultācijas, HIV testu veikšana, sociālā darbinieka un psihologa konsultācijas, šļirču apmaiņas pakalpojumi un prezervatīvu izsniegšana.
Plānots, ka šie pakalpojumi tiks sniegti arī ārpus pakalpojuma sniedzēja telpām - mikroautobusā, kurš katru darba dienu brauks pa konkrētiem maršrutiem. Vienlaikus nākamgad notiks arī individuālais ielu darbs ar klientiem, kas ietver izlietoto šļirču savākšanu no injicējamo narkotiku lietotāju pulcēšanās un uzturēšanās vietām.
Ņemot vērā Pasaules Veselības organizācijas (PVO) rekomendācijas, 52 500 latu paredzēti tuberkulozes ambulatorās terapijas saņēmēju atbalstam. Ar šo finansējumu nākamgad tiks atbalstīti Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ambulatori tuberkulozes slimnieki, kuri ik dienas ierodas veselības aprūpes iestādē pēc nozīmētās zāļu devas, kas jāizdzer mediķa uzraudzībā. Šiem pacientiem tiks kompensēti ceļa izdevumi viena lata apmērā un viņi saņems pārtikas talonu viena lata vērtībā.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv