AKTUALITĀTES
   
46938

Uzaicinājums tikties ar publiskas akcijas dalībniekiem
Apskatīt komentārus (0)


24.07.2014


Nr. 4/6.1-457
2014. gada 24. jūlijs
Solvitai Āboltiņas k-dzei,
LR Saeimas priekšsēdētājai
Andrim Vilka k-gam,
Finanšu ministram
                                    Uzaicinājums tikties ar publiskas akcijas dalībniekiem
Biedrība «Apvienība HIV.LV», kas pārstāv cilvēku ar hroniskām infekciju slimībām intereses, Pasaules Hepatīta dienā 28. jūlijā rīko akciju „Krīze beigusies valstī, veselības aprūpē tā turpinās!” Akcijas mērķis ir norādīt Finanšu ministrijai un Saeimai uz steidzamu nepieciešamību būtiski palielināt kompensējamo medikamentu pieejamību. Akcijas laikā notiks divi piketi: pie Finanšu ministrijas plkst. 11:00 līdz 11:20, pie LR Saeimas plkst. 11:30 līdz 12:00.  
“Apvienība HIV.LV” rīko publisku akciju, lai vēlreiz pateiktu, ka pacienti vēlās dzīvot pilnvērtīgi, saņemot adekvātu un visiem pieejamu ārstēšanu. Lai atbalstītu biedrības aktivitāti un paustu savus priekšlikumus par veselības aprūpes finansējumu, Nevalstisko organizāciju apvienība, kurā ietilpst senioru un pacientu organizācijas, izstrādājusi „Prasību par veselības aprūpes budžeta palielinājumu 2015.-2016.gadā”, kuru akcijas ietvaros plānots nodot Finanšu ministrijas un Saeimas atbildīgajām amatpersonām.
Lūdzam Finanšu ministriju un Saeimu tikties ar piketu dalībniekiem, lai aprunātos par esošo situāciju veselības aprūpē un pieņemtu nevalstisko organizāciju prasības.
Vairāk par akciju – pievienotajā preses paziņojumā.
Patiesā cieņā,
Valdes priekšsēdētājs
A.  Molokovskis
Molokovskis, (+371) 26062077
(NVO apvienību izveidojuši: Rīgas Aktīvo senioru alianse, pacientu biedrība ParSirdi.lv, Latvijas Senioru alianse, biedrība Apvienība HIV.LV, Rīgas Politiski represēto apvienība, Latvijas Lauku sieviešu apvienība, Latvijas Samariešu apvienība, Astmas un alerģijas biedrība, Latvijas Krona un Kolīta slimnieku biedrība, EAPN-Latvia, Alūksnes invalīdu biedrība, Latvijas Diabēta asociācija.)  

 


 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv