AKTUALITĀTES - 2010

ASV: sieviešu jauno prezervatīvu reklāmas kampaņa ir mērķēta uz gejiem
Apskatīt komentārus (0)


16.08.2010


„Lēti prezervatīvi sievietēm! Pērciet lētus prezervatīvus sievietēm!” Tieši tā. Jaunos, daudz lētākos prezervatīvus sievietēm FC2 jeb „sieviešu prezervatīvus 2” 2009. gadā ASV akceptēja Pārtikas produktu, medikamentu un kosmētikas līdzekļu kontroles pārvalde. Šis prezervatīvs maksā gandrīz 65% lētāk, nekā tā nepopulārais un neērtais priekštecis, tāpēc veselības aizsardzības aizstāvjiem radās jautājums: varbūt tagad tos izmantos biežāk, lai izsargātos no HIV/AIDS.
Taču tieši šajā apstāklī ir problēma. Izskatās, ka Sanfrancisko veselības aizsardzības departaments FC2 labāk grib iebāzt geju ānusos, nevis sieviešu vagīnās. „Daži geji jau sen vēlējās dabūt sieviešu prezervatīvus,” norādīja Sanfrancisko Veselības aizsardzības departamenta pārstāve Eilina Šīlda (Eileen  Shields). „Tāpēc, es domāju, ka labāk ir pievērst uzmanību viņiem, nekā apmācīt sievietes, kā lietot šos prezervatīvus.”
Pārtikas produktu, medikamentu un kosmētikas līdzekļu kontroles pārvalde nav devusi atļauju sieviešu prezervatīvus izmantot kāda ānusā, taču gejs aktīvists Maikls Petrelis (Michael Petrelis) jau sen ir pavēstījis, ka sieviešu prezervatīvi ir ne tikai nekaitīgi ānusam, bet arī sniedz fantastiskas sajūtas.
Šīlda uzskata, ka prezervatīvu FC2 reklāmas kampaņa pilsētā sāksies rudenī. Vairāk informācijas par tiem var iegūt saitā
www.fc2sf.org Bet varbūt ir vērts padomāt par prezervatīva nosaukuma maiņu? Piemēram, nosaukt par „pieņemošo”, rakstīts blogā Sfweekly.com
(
www.gay.ru)  
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv