AKTUALITĀTES - 2010

Vīnes ekspresis 2010: Ceļā uz universālu pieejamību
Apskatīt komentārus (0)


20.06.2010


Vīnes ekspresis 2010: Ceļā uz universālu pieejamību

„Narkotikas – solis pretī AIDS” – Rīga, Bauska, Ķekava, Ogre

Norises vieta: Rīga

29. jūnijā,  sākot no 12:00, muzikanti un mākslinieki – pašdarbnieki sniegs priekšnesumus Rīgas ielās. Vienlaikus ar šīm ielu akcijām tiks izplatīta informācija un materiāli jauniešu un politiķu informētības paaugstināšanai HIV infekcijas jomā.

15:00 sāksies darbs pie videofilmas veidošanas Vecmīlgrāvī (netālu no sociālā dienesta un dienas centra).

Norises vietas: Bauska, Ķekava, Ogre

6. jūlijā  muzikanti un mākslinieki – pašdarbnieki sniegs priekšnesumus Bauskas, Ķekavas un Ogres ielās. Šīs ielu akcijas pavadīs darbs pie informācijas un materiālu izplatīšanas, lai paaugstinātu jauniešu un politiķu zināšanas HIV infekcijas jomā.

Inga Upmace, Latvijas Infektoloģijas centrs:

„Mūsu pienākums – palīdzēt cilvēkiem izdzīvot, garantējot kvalitatīvu HIV profilaksi un ārstēšanu ar antiretrovīrusu terapiju. Nav svarīgi, kas viņi ir: jaunas sievietes, vīrieši, kam ir sekss ar vīriešiem vai narkotiku lietotāji. No HIV infekcijas var izsargāties, taču tā vēl joprojām izplatās. Ir pienācis laiks reālām darbībām, un visu ieinteresēto pušu sadarbībai, lai nodrošinātu vispārēju pieejamību katram, kam tas nepieciešams”.

Ruta Kaupe – DIA+LOGS, Atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS:

„Mana vēlēšanās ir, lai sabiedrība un valdība apzinātos kaitējuma samazināšanas programmu reālos uzdevumus un derīgumu. Tas nav atbalsts narkotiku lietošanai, tā ir HIV izplatības samazināšana starp mūsu bērniem, jauniešiem, draugiem un tuviniekiem. Mēs strādājam ikvienam cilvēkam un nākošajām paaudzēm. Mēs neesam nākuši šajā pasaulē, lai nosodītu, bet lai palīdzētu katram, kam tas vajadzīgs. Un atbalstīt varam dažādi. Kopā mēs spēsim vairāk. Dalīsimies ar mūsu zināšanām, pieredzi, sadarbību un resursiem veselīgas rītdienas pasaules vārdā”.

(www.viennaexpress.org)  
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv