AKTUALITĀTES
   
104728

Pikets
Apskatīt komentārus (0)


08.02.2019


Avots: Pride.lv | «Pikets pret LGBT+ kopienas vajāšanu Čečenijā» | https://www.pride.lv/lv/dzivojam/article/pikets-pret-lgbt-kopienas-vajasanu-cecenija/ |
Skapis.eu un jaunatnes organizācija “Protests” 4. martā no plkst. 17.30 līdz 18.00 aicina piketēt pie Krievijas vēstniecības Latvijā, šādi iestājoties pret LGBT+ kopienas vajāšanu Čečenijā. 
Decembrī atsākās LGBT+ cilvēku vajāšanas vilnis Čečenijā, pārsteidzot pasauli ar pielietoto spīdzināšanas metožu nežēlību, kas vairākos gadījumos ir beigusies ar nāvi.
The LGBT Network, Pēterburgā bāzēta Krievijas LGBT+ aktīvistu grupa, pagājušajā nedēļā ziņoja, ka vismaz 40 cilvēki Čečenijā tikai aizturēti, no tiem vismaz divi spīdzināti līdz nāvei, turpinot 2017. gadā atklāto noziegumu virkni, kad tika ziņots par vairāk nekā 100 cilvēku brutālu spīdzināšanu. Tiek izmantotas tādas metodes kā sišana, izvarošana, dzeramā ūdens un pārtikas liegšana, publiska pazemošana.
Skapis.eu aicina pulcēties pie Krievijas vēstniecības, lai parādītu Latvijas nosodījumu pret bezdarbību, kā arī izrādītu solidaritāti Čečenijas LGBT+ kopienai, līdzīgi kā to ir darījuši aktīvisti Dublinā un Londonā.
Lasiet vairāk>>>
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv