Biedrība "Apvienība HIV.LV" (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 

                              Sekss narkotiku iespaidā


Heroīns

Par seksu pēc heroīna lietošanas var runāt tikai tad, kad runa iet par džankiju – iesācēju. Tāpēc, ka ar profesionāliem kaifotājiem viss tāpat skaidrs – „Es tā gribu iekaifot, ka atdošu par devu dzimteni un māti”, kāds tur, pie velna, sekss. Kopumā heroīns sākotnēji pastiprina vīrieša seksuālo izturību. Pie kam „pastiprina”,- tas ir maigi teikts. „Es „ieņēmu” opiju un sāku mīlēties ar savu draudzeni…Es nomocījos visu nakti, jo nespēju izjust orgasmu; viņa ar cieņu glaudīja manu muguru un sauca mani par „vislabāko vīrieti”, es pats tikmēr atgādināju sev tvaika mašīnu, kur kvēlojošais kurināmais nespēj izlauzties uz āru, bet ir spiests grūstīt virzuli, radot nebeidzamas kustības bez pārtraukuma. Uz rīta pusi draudzene aizmiga, es nedaudz atguvos un atkal sāku mīlēties ar viņas jau aizmigušo ķermeni; šoreiz es „beidzu” bez pārtraukuma, gluži kā Kalašņikova automāts, nespējot atpūsties un kaut cik izbaudīt procesu...” Cilvēks vienkārši ļoti ļoti ilgi fiziski nevar beigt. Kad uzsēžas uz „sistēmas”, tad jau vairs nevar sākt. Vēl nedaudz vēlāk arī vairs nemēģina: heroīns izspiež visas vajadzības, izņemot vienu – dabūt devu. Ar seksu var nenodarboties gadiem. Šīs dzīves puses cilvēkam vienkārši vairs nav; viņš jau arī neko nevar, viņa dzimumorgāns būtu pārvērties par nevajadzīgu atavismu, ja tam nebūtu vēl kāda funkcija, ar kuru arī ir pastāvīgas problēmas. Seksa vietā iestājas patīkamas un pilnīgi pašpietiekamas kņudoņas stāvoklis; parādās kaut kādas neizmērojamas bezdzimuma mīlestības sajūta, kura iekļauj cilvēku mīkstā, patīkamā mākonī; mīlnieki – opiomāni maigojas, glaužas viens pie otra (ne vairāk!) it kā kādi liegi stādiņi, kuriem svešas īstas kaislības un iespējas tās piepildīt, taču tie pakļauti kādai laiskai, bezdomu tīksmei un bezmiesiskai, visai pašapmierinātai eiforijai. Eiča narkomānu bērni parasti par pāris mēnešiem pārdzīvo savus vecākus. Tādas, lūk, lietas.

Marihuāna

Tā kā marihuāna ir viegla psihodēliska viela, tā tiešām paplašina seksuālo izjūtu spektru, taču padara cilvēku daudz pasīvāku gultā. Daudzi zālītes lietotāji apgalvo, ka marihuāna ļauj viņiem nodarboties ar seksu daudz ilgāk nekā skaidrā prātā. Tie ir nieki. Vienkārši laiks apskurbušam cilvēkam kļūst subjektīvs un tiek mērīts ar domu un pārdzīvojumu, kuri gāžas neiedomājamā daudzumā, plūsmas intensitāti.

LSD

Kā seksuālu stimulatoru to var izmantot tikai ar galvu slimi cilvēki, jo tas galīgi tāds nav. Pilnīgi neprognozējams: seksa laikā skābes ietekmē, smadzenes var iztēloties sev visu ko – no nirvānas līdz Dantes elles miesaskārajiem tārpiem. „...Kopā ar draudzeni ieņēmu LSD... Pēc trim stundām, pēc daudzkārtējiem „ceļojumiem”, nirvānām un visa pārējā, kas raksturīgs šai vielai, es pēkšņi sajutu neizskaidrojamu maigumu un uzbudinājumu... Mēs sākām mīlēties – te pēkšņi es kļuvu par viņu, precīzāk, es vispār sāku sajust to, ko jūt sieviete dzimumakta laikā... Es vienmēr esmu gribējis to izjust.... savas mīļākās dzimumorgānu es izjutu kā sava ķermeņa daļu; to, kā viņā ieiet mans, - dīvainākā, pilnīgi jauna, sasodīti patīkama sajūta; viņa (es) sasniedza orgasmu, un viss pārklājās ar neiedomājami saldkaislu miglu, kurā es turpināju būt viņa un vienlaicīgi es pats, arī izjūtošs orgasmu; divas varenas, milzīgas baudas saplūda vienā un pārpludināja mani kā sajūsmas un brīnumainas, ķermeniskas laimes ūdenskritums, un es, kaut vai uz mirkli, kļuvu par pabeigtu, pilnīgu, ideālu būtni – Androgīnu, kurš iemieso sevī abus pasaules un mīlestības pirmssākumus un absolūti tos sevī savieno!” Pie augstas intoksikācijas pakāpes ar preparātu ne par kādu seksu nevar būt ne runas – akūtas psihozes laikā cilvēkiem parasti nestāv ne fiziski, ne morāli. LSD tiek uzskatīts par mutagēnu, tas ir, par iemeslu bērnu ar sešām rokām piedzimšanai, taču šis fakts nav stingri pierādīts. Bieži vien kā markas ar LSD tiek pārdots DOB, no kura ir „dārzeņa” stāvoklis 10 stundu garumā un problēmas ar sirdi. Ilgstoša lietošana var novest līdz burbuļu laišanai no mutes un psihiatriskajai slimnīcai, kur seksa nav pēc definīcijas, pateicoties vēnā injicējamam kokteilim „rāmums”.

Kokaīns

Mazās devās kokss izsauc vīrišķā hormona testosterona pieplūdi – tādā veidā stimulējot dzimumtieksmi. Par to ne vienu reizi vien pārliecinājās večuks Freids, saostījies savā kabinetā līdz kļuvis glāžains, un priecādamies par sacēlušos orgānu, kuram it kā vairs nevajadzētu funkcionēt. Viss pareizi: pēc kokaīna lietošanas pastiprinās seksuālās izjūtas, aizkavējās ejakulācija, bet orgasms vispār ir dievīgs. Bet pēc tam sāk pamazām pazust vēlēšanās, parādās problēmas ar erekciju un stipri blāvākas kļūst orgastiskās sajūtas. Paaugstinātais testosterona līmenis pie tam ne pa jokam nogalina jaundzimušos spermatozoīdus, vedot nevis uz gaišo nākotni, bet gan uz vīrieša neauglību. Priecē tikai tas, ka process ir atgriezenisks: ja cilvēks pamet koksu, viņš pēc neilga laika atkal kļūst par „functional human beeing”.

Psilocibīns

Jautājums narkologam: Ja es, kā pēdējais idiots, nesen banāli sarijos mušmires, vai es spēšu sajust seksuālu tieksmi, vai man būs erekcija un vai es varēšu veikt dzimumaktu, kurš beigsies ar satriecošu orgasmu? Narkologa atbilde: Tavs ar meža veltēm saindētais organisms nekādi nevarēs sajust seksuālu tieksmi, gluži otrādi , tas izjutīs gandrīz vai riebumu pret seksu – kā nopietnas slimības laikā. Kas attiecas uz erekcijas sasniegšanu – tam lielu mākslu nevajag, ja tikai tu nepeldies pats savos vēmekļos no svešas sēņu indes pārdozēšanas. Veikt dzimumaktu tu arī varēsi, tikai ar lielu piespiešanos, viebjoties no riebuma pašam pret sevi – labāk papēti fraktāļus un ugunskrustus.

Ekstazi

Visiem zināms, ka ekstazi (MDMA) – tā ir mīlas un apskāvienu narkotika. Taču, lai cik tas nebūtu dīvaini, lietojot tīru MDMA cilvēkus praktiski nevelk uz seksu. „Tablešu rijējiem” interesantāk liekas skūpstīties, apkampties, paust otram savas siltās jūtas, dejot , nu un vispār kaifot par narkotiski-empātisko sajūtu plašo spektru. Tomēr sasniegt erekciju ir diezgan viegli. Taču bieži vien tablete kopā ar MDMA (vai vispār tā vietā) satur arī visādus draņķus kā efedrīns, amfetamīns u. tml.( īpaši asprātīgi pašmāju ražotāji bāž tur žurku indi mazās devās – lēti un it kā iedarbojas. Šinī gadījumā novērojams bēdīgi slavenais sarāvies loceklis, nespēja gūt orgasmu un silta apkampšanās ar apvemtu podu simpātiskas meitenes vietā. Ilgstoša lietošana noved pie „dauna sindroma” reiveru bērniem.

Pervitīns

Stiprs un briesmīgi kaitīgs organismam (tāpēc, ka tiek izgatavots primitīvi un burtiski no visādiem mēsliem) psihostimulators. Viens no blakusefektiem – faktiski dzīvnieciska miesaskāre. Pēc intravenozas šķīduma injekcijas, dzimumtieksme paceļas daudz augstākā līmenī nekā pusaudžu hiperseksualitāte. Pervitīnu lietojis cilvēks var stundām ilgi nodarboties ar seksu vai masturbēt, nejūtot nogurumu. „Vints”- tā ir pašu sabiedrības padibeņu narkotika. Gandrīz katram tādam narkomānam ar stāžu ir sava piezīmju grāmatiņa ar zemu kritušu meiču telefona numuriem, kuras par „devu” izpildīs jebkuras viņa seksuālās iegribas. Ilgstoša lietošana noved pie pilnīgas visu sistēmu, ieskaitot dzimumsistēmu, destrukcijas.

Amfetamīns

Pats spilgtākais pārstāvis ir „speed": lēta klubu narkotika, stimulators, kas ļauj dejot visu nakti bez noguruma (nākošajā dienā – brīnišķīga depresija). Tavs loceklis sarausies burtiski līdz vienam – diviem centimetriem (kā adrenalīna šoka laikā), tā kā nokārtojoties tu būsi viegli norūpējies (īpaši, ja pēkšņi izrādīsies, ka tavas smadzenes ir aizmirsušas, kā jāčurā). Erekciju iegūt ir samērā grūti, taču var, ja ļoti pacenšas. Dzimumakts vilksies ārkārtīgi ilgi, iespējams tu vispār nevarēsi beigt, visu laiku vajadzēs sevi kontrolēt, lai viss nenošļuktu. Īpašas baudas nav, orgasms diezgan bāls. Vienīgais jūtamais rezultāts – no frikcijām divu stundu garumā sūrstošs, līdz asinīm noberzts loceklis. Ilgstoša lietošana uz laiku var novest pie impotences.


Pasaulē ir daudz dažādu vielu. Sekss pats par sevi ir stiprs „kaifs”, un nav nekādas vajadzības papildināt to ar visai nevienozīmīgu tāda vai citāda preparāta iedarbību, kas tāpat izsauc „kaifu”, taču citādu, pretēju savā garā, pašpietiekamu un iznīcinošu ķermenim un dvēselei. Vislabākais sekss parasti notiek skaidrā prātā, labāk arī nesmēķēt. Pēc tam, pēc brīnišķīgas un skaidras mīlas nakts, apzinātas un izjustas ar katru no ķīmijas un indēm tīra organisma daļiņu, varbūt var arī atslābināties... Piemēram, paklausīties mūziku. Bet narkotikas...domājiet paši.