Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem (AGIHAS)+371 20207737 (ik dienu pl. 9 - 21)
agihas.lv@inbox.lv

 
   

Biedrība AGIHAS pievienojās NVO un Ministru kabineta sadarbības Memorandam
Apskatīt komentārus (0)


05.01.2012


Ministru prezidents Valdis Dombrovskis uzsvēra, ka šīs valdības viens no svarīgākajiem mērķiem ir sabiedrības līdzdalības un iniciatīvas veicināšana dalībai valsts pārvaldes procesos, sabiedrības uzticēšanās valsts varai un tiesiskuma nostiprināšana. Valdības un NVO memorandam ir būtiska nozīme līdzdalības procesu pilnveidošanā no valsts budžeta un Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļiem NVO ir sniegts finansiāls atbalsts 16,7 milj. Ls apjomā, kas ir par 4,1 milj. Ls vairāk nekā 2010.gadā”, minēja premjers.
Valsts kancelejas direktore, Memoranda padomes priekšsēdētāja Elita Dreimane izteica gandarījumu, ka „uzlabojot valsts pārvaldes dialogu ar sabiedrību, panākta nevalstisko organizāciju līdzdalība Nacionālā attīstības plāna izstrādē, nodrošinot diskusiju un plašu sabiedrības interešu pārstāvību valsts prioritāro attīstības virzienu noteikšanā.”
Šī gada prioritātes ir Valdības rīcības plāna sagatavošana, NVO finansējuma no valsts budžeta tiesiskā regulējuma izstrāde, valsts kapitālsabiedrību pārvaldības modeļa pilnveidošanas.
(Vairāk lasiet
http://mk.gov.lv/lv/aktuali/zinas/2011gads/12/050112-mk-01/)
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA