Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem (AGIHAS)+371 20207737 (ik dienu pl. 9 - 21)
agihas.lv@inbox.lv

 
   
54226

No AIDS mirušo piemiņas dienas pasākums
Apskatīt komentārus (0)


29.04.2015


Ielūgums
Ik gadu maija trešajā svētdienā tiek atzīmēta starptautiskā “AIDS Candlelight Memorial” jeb no AIDS mirušo piemiņas diena, kad ar svecīšu iedegšanu un klusuma brīdi tiek pieminēti visi no šīs slimības mirušie. Šis pasākums – vērienīgākā, nozīmīgākā un ilglaicīgākā sabiedrības izpratni un informētību veicinošā iniciatīva ar HIV/AIDS saistītos jautājumos - jau kopš 1983. gada apvieno 1200 sabiedriskās organizācijas 115 valstīs. Starptautiskā no AIDS mirušo piemiņas diena tiecas nojaukt aizspriedumu un diskriminācijas barjeras, veicināt toleranci un sociālo integrāciju, kā arī radīt gaišāku nākotnes perspektīvu šodienas pacientiem. Šī diena tiek arī izmantota kā iespēja veidot dialogu ar valdību, parlamentu un vietējās kopienas pārstāvjiem par dažādiem ar HIV infekcijas izplatību konkrētajā valstī saistītiem jautājumiem un tās ierobežošanas iespējām.
Latvijā šo pasākumu jau kopš 2003. gada organizē un iedzīvina Atbalsta grupa HIV inficētajiem un AIDS slimniekiem, biedrība „AGIHAS”, kas arī šogad vēlas turpināt šo tradīciju, pasvītrojot šīs dienas nozīmību un apliecinot cieņu no HIV/AIDS mirušajiem, kā arī atgādinot, ka šī infekcija ir mums līdzās un var skart ikvienu no mums.
Ļ. cien. dāmas un A.god. kungi!
Sagaidot 2015. gada no AIDS mirušo piemiņas dienu, Atbalsta grupa HIV inficētajiem un AIDS slimniekiem, biedrība „AGIHAS” aicina Jūs pagodināt ar savu klātbūtni piemiņas pasākumu – svinīgu ziedu dobes izveidi, kas notiks š. g. 8. maijā, plkst. 13.00 Latvijas Infektoloģijas centrā (pie 2. nodaļas korpusa).
Pasākuma programma:
13:00 Latvijas Infektoloģijas centra galvenās ārstes, prof. Baibas Rozentāles ievadvārdi.
13:10 Mācītāja Jura Cālīša uzruna.
13:20 Visi dalībnieki – ziedu stādīšana.
14:00 neformālas sarunas pie kafijas tases.
Jau iepriekš pateicībā par atsaucību,
biedrības „AGIHAS” valde. 
Koordinātes jautājumiem un dalības apstiprināšanai: e-pasts: agihas.lv@inbox.lv
Tālr. 20207737 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA