AKTUALITĀTES
   
80380

Ap vakcīnu
Apskatīt komentārus (0)


18.08.2017


Kompānija «Janssen» (ietilpst koncernā «Johnson&Johnson») 9. Starptautiskajā HIV un AIDS veltītajā konferencē Parīzē prezentēja ziņojumu, saskaņā ar kuru jaunajam preparātam piemīt spējas izstrādāt antivielas pret infekciju, pilnībā to izvadot no organisma, un ka vakcīnai piemīt 94% efektivitāte un nav recidīva riska turpmāk*.
Ķīnas Slimību Kontroles un profilakses centra pārstāvji atzīmēja, ka informācija par preparātu var neatbilst īstenībai. Zinātnieks Vu Zuņju šo «pret-HIV vakcīnu» nosauca par vakardienu. Viņš pauda, ka preparāti, ko izmanto mūsdienu medicīnā, pilnībā kupē slimību, līdz ar to nav jēgas izgudrot jaunas zāles un tērēt tam lielu naudu.
Turklāt ķīniešu zinātnieki apšaubīja testu rezultātus, ko veikusi kompānija. Pēc zinātnieku teiktā, pētījumi varētu būt veikti ar dzīvniekiem, nevis cilvēkiem. Pagaidām «Johnson&Johnson» nav sniegusi nekādus oficiālus komentārus par to. 
**********************
Lasiet: «Experimental HIV vaccine regimen is well-tolerated, elicits immune responses. Results from early-stage NIH-funded trial support further development of candidate vaccines.» | https://www.nih.gov/news-events/news-releases/experimental-hiv-vaccine-regimen-well-tolerated-elicits-immune-responses |
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv