Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
59108

Kārtējais..
Apskatīt komentārus (0)


18.06.2015


Plāna projets šeit>>> /PDF fails/
Mazliet no ievada: "Sabiedrības veselības pamatnostādņu 2011. - 2017. gadam mērķis ir pagarināt Latvijas iedzīvotāju veselīgi nodzīvotos dzīves gadus un novērst priekšlaicīgu nāvi, saglabājot, uzlabojot un atjaunojot veselību. Lai to sasniegtu, viens no pamatnostādnēs definētajiem apakšmērķiem paredz – samazināt iedzīvotāju saslimstību ar infekcijas slimībām. 
Savukārt šī apakšmērķa sasniegšanai Veselības ministrija ir sagatavojusi politikas plānošanas dokumentu „HIV infekcijas, seksuālās transmisijas infekciju, B un C hepatīta izplatības ierobežošanas rīcības plāns 2015. - 2017. gadam”. Plāns ir īstermiņa politikas plānošanas dokuments.
Šis plāns turpinās uzsākto veselības politikas īstenošanu saskaņā ar Cilvēka imūndeficīta vīrusa (HIV) infekcijas izplatības ierobežošanas programmu 2009. - 2013. gadam, paredzot papildus pasākumus arī seksuālās transmisijas infekciju, B un C hepatīta izplatības ierobežošanai. Minētās infekcijas slimības pieder pie asins transmisīvā un seksuālā ceļā pārnesamām infekcijas slimībām." 
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA