AKTUALITĀTES
   
77901

Lukašenko pasniedzis ANO pārstāvim Skorinas medaļu
Apskatīt komentārus (0)


17.04.2017


Par palīdzību valstij cīņā ar HIV/AIDS Lukašenko pasniedzis ANO pārstāvim Skorinas medaļu.
Baltkrievija ir guvusi ievērojamus panākumus cīņā ar HIV un AIDS. Par to tikšanās laikā ar Aleksandru Lukašenko paziņoja ANO Ģenerālsekretāra vietnieks, Apvienotās programmas cīņai ar HIV/AIDS (UNAIDS) izpilddirektors Mišels Sidibe. 13. aprīļa tikšanās laikā prezidents Aleksandrs Lukašenko pateicās ANO pārstāvim Mišelam Sidibe par Baltkrievijai sniegto kolosālo palīdzību un atbalstu cīņā ar HIV/AIDS.
„Ja nebūtu tāda jūsu atbalsta cīņai ar šo slimību, mēs nekad nebūtu sasnieguši tādus rezultātus”, teica Aleksandrs Lukašenko. Par ieguldījumu Baltkrievijas veselības aprūpes attīstībā prezidents pasniedza Mišelam Sidibe augsto valsts apbalvojumu – Franciska Skorinas medaļu. Mišels Sidibe uzsvēra, ka tas viņam ir liels gods, saņemt šo medaļu no valsts, kura viena no pirmajām ir sasniegusi augstus rezultātus HIV vertikālās transmisijas novēršanā, prezidenta rokām.
*************
Avots: UNAIDS | «UNAIDS Executive Director meets Alexander Lukashenko, President of Belarus» | http://www.unaids.org/en/resources/presscentre/featurestories/2017/april/20170413_Belarus | <... The President presented the Medal of Francysk Skaryna to Mr Sidibé in recognition of his contribution to the global AIDS response and the development of health care in Belarus. ..>
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv