Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
79066

Nav ko teikt...
Apskatīt komentārus (0)


31.05.2017


Čeļabinskas skolās ir aizliegti HIV profilaksei veltīti semināri. Runa ir par semināriem-treniņiem "Bāzes zināšanas par HIV profilaksi", kas domāti vispārizglītojošo skolu 10. un 11. klašu audzēkņiem. Eksperti secinājuši, ka minētā programma patiesībā ir "Bērnu dzimumaudzināšanas starptautisko un ārvalstu programmu mūsdienu versija", ko izstrādāja 1994. gadā Kairā notikušajā Starptautiskajā konferencē, kas bija veltīta sabiedrības attīstībai.
Eksperti ir pārliecināti par to, ka šīs programmas mērķis ir samazināt dzimstību un iedzīvotāju skaitu. "Programmas mērķis ir iemācīt bērniem jau no agrīna vecuma orientēties "droša" seksa veidos, tādējādi viņos iznīcinot dzīvesgudrību un mīlestības noslēpuma burvību novedot līdz vienkāršam dzīvnieciskam instinktam, kas turpmāk bloķēs normālu sabiedrības atražošanu ģimenes ietvaros," uzskata eksperti.
AIDS profilakses treniņprogrammās pusaudžiem stāsta, kas ir sperma, neaizsargāts sekss, dzimumkontakts, izsargāšanās, narkotikas, prezervatīvs, infekcijas un dzimumsakari, bet "par ģimeniskām attiecībām un mīlestību vispār nav runas," eksperti pauda sašutumu.
Balstoties uz iepriekš teikto, eksperti atzinuši, ka minētā programma pārkāpj likumu par bērnu aizsardzību no informācijas, kas nodara kaitējumu viņu veselībai un attīstībai.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA