Biedrība "Apvienība HIV.LV" (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
72510

Pirmā divu medikamentu ARV terapijas shēma iegājusi pētījumu beigu fāzē
Apskatīt komentārus (0)


31.08.2016


Pētījumos tiks iesaistīti 1400 vīrieši un sievietes, kuri iepriekš nav saņēmuši antiretrovīrusu terapiju un kuri tiks randomizēti 1:1, lai saņemtu divkāršo un klasisko trīskāršo terapiju. Pētījumi notiks Eiropas Savienības, Dienvid- un Ziemeļamerikas, Āfrikas un Āzijas-Klusā okeāna reģiona valstu centros.
Minētā pētījumu ambiciozitāte izpaužas tādējādi, ka līdz šim divu medikamentu shēmu veiktajos pētījumos vispirms vajadzēja  sasniegt HIV supresiju, izmantojot klasisko trīs mrdikamentu shēmu, un tikai pēc tam notika pāreja uz divu preparātu terapiju. Šajā gadījumā runa ir par dolutegravīra un lamivudīna izmantošanu tieši HIV infekcijas terapijas pirmajā līnijā.
GEMINI 1 и 2 ilgs 148 nedēļas. Pētījumu pirmajam posmam tiks pielikts punkts, kad būs sasniegti parametri, kas nav sliktāki par tiem, kas iegūti salīdzināšanas režīmā (dolutegravīrs + tenofovīrs + emtricitabīns) 48. nedēļā.
********************
ViiV Healthcare launches phase III programme evaluating a two-drug regimen combining dolutegravir and lamivudine for HIV-1 treatment
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA