Biedrība "Apvienība HIV.LV" (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
67925

Slepkavība kā līdzeklis cīņai ar narkomāniju
Apskatīt komentārus (0)


04.08.2016


Starptautiskās tiesību aizsardzības organizācijas vērsušās ANO ar lūgumu nosodīt iespējamo narkotiku tirgoņu un narkomānu masu slepkavības.
Filipīnās policijas reidu laikā pēdējos trīs mēnešos tika nogalināti vairāk nekā 700 cilvēki, starp kuriem bija narkodīleri un personas, kuras lieto narkotikas.
300 humanitāras grupas pārstāvošie tiesībsargi parakstījuši vēstuli, kas adresēta ANO Narkotiku un noziegumu apkarošanas birojam (UNODC) un Starptautiskajai narkotiku kontroles komitejai (INCB) un pausts aicinājums nosodīt valstī notiekošo.
"Mēs aicinām ANO publiski nosodīt Filipīnā notiekošās zvērības. Šīs nejēdzīgās slepkavības nevar attaisnot ar to, ka tās notiek narkotisko vielu aprites kontroles ietvaros," norādījis Narkotiku politikas starptautiskā konsorcija vadītājs Ens Fordhems.
Filipīnu prezidents Rodrigo Duterte iestājas par visaptverošu cīņu ar narkotiku atkarīgiem cilvēkiem un tiem, kas izplata narkotikas. Kopš viņa stāšanās amatā ir nogalināti 704 cilvēki, kuri kaut kādā veidā ir saistīti ar narkotikām.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA