Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
54217

Starptautiskajā seminārā apspriedīs narkomānu resocializāciju
Apskatīt komentārus (0)


27.04.2015


Viena no smagākajām pašreizējām sociālajām problēmām ir pieaugošā noziedzība, nodarījumu skaita, kuri ir saistīti ar narkotiskām vielām, krasa palielināšanās, jaunu psihoaktīvu vielu ienākšana sabiedriskajā vidē, sevišķi smagu noziegumu izdarīšana, lai iegūtu līdzekļus narkotikām vai arī kriminālās aktivitātes narkotiskā reibuma stāvoklī.
Jāatzīst, ka tiesību aizsardzības, veselības aprūpes un sociālās palīdzības iestādēm nav pietiekamu resursu, lai efektīvi realizētu narkomānu resocializācijas funkcijas, kuras ietilpst to darbības kompetencē.
Ar mērķi apzināt pašreizējo situāciju un tendences narkomānu resocializācijā, noskaidrot resocializācijas iespējas, atbilstīgu darbību optimālākās formas un starptautisko pieredzi minētajā jomā, Eiropas pilsētas pret narkotikām (ECAD), Rīgas domes Labklājības departaments un Rīgas Stradiņa universitāte ar Stokholmas Institūta atbalstu 2015. gada 15. maijā organizē starptautisku semināru (konference) Narkomānu resocializācijas medicīniskie, sociālie un tiesiskie aspekti: problēmas un risinājumi. Semināra darbā piedalīsies speciālisti no Igaunijas, Lietuvas, Zviedrijas un Gruzijas.
Darba valodas: latviešu, angļu.
RSU Juridiskās fakultātes finansētais seminārs notiks 15. maijā RSU 1. auditorijā. Sākums – plkst. 10:00. Aicinām interesentus piedalīties semināra darbā. Dalībai semināram lūdzam pieteikties elektroniski līdz 8. maijam. Reģistrētiem dalībniekiem tiks izsūtīta semināra programma uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.
Lasiet pilnu ziņu: RSU | "Starptautiskā seminārā apspriedīs narkomānu resocializācijas jautājumu" | http://ej.uz/74eh | Elektroniskā pieteikuma veidlapa http://aptaujas.rsu.lv/index.php?sid=77974&lang=lv |  

 


 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA