Biedrība "Apvienība HIV.LV" (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
105001

Trešdien Jelgavā
Apskatīt komentārus (0)


24.02.2019


Avots: Jelgavas vēstnesis | «Seminārā stāstīs par HIV/AIDS profilaksi un jaunākajām ārstēšanas iespējām» | https://www.jelgavasvestnesis.lv/pilseta/seminara-stastis-par-hivaids-profilaksi-un-jaunakajam-arstesanas-iespejam |
27. februārī pulksten 10 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33 notiks bezmaksas seminārs diskusija «HIV/AIDS profilakse un ārstēšana», kurā varēs uzzināt aktuālāko informāciju par HIV/AIDS profilaksi un jaunākajām ārstēšanas iespējām. Semināram jāpiesakās līdz 25. februāra pulksten 13.
Jelgavas Sociālo lietu pārvalde informē, ka seminārā piedalīsies ārsti infektologi, narkologi, ģimenes ārsti, pašvaldību, Slimību profilakses un kontroles centra, kā arī sociālajā jomā strādājošie speciālisti. Seminārā tiks sniegta aktuālākā informācija par HIV/AIDS profilaksi un jaunākajām ārstēšanas iespējām. Tāpat seminārā varēs saņemt informatīvus materiālus.
Ārsti, medicīnas māsas, sociālie darbinieki, pedagogi un citi interesenti aicināti līdz 25. februāra pulksten 13 pieteikties semināram, rakstot pa e-pastu janis.verzemnieks@soc.jelgava.lv vai, zvanot pa tālruni 63007491.
Semināru organizē biedrība «DIA+LOGS, atbalsta centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS» sadarbībā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA