Biedrība "Apvienība HIV.LV"Latvija +371 26062077 (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
79572

Uzvarēsim!
Apskatīt komentārus (0)


30.06.2017


Biofarmaceitiskās kompānijas turpina neatlaidīgu cīņu, cerot uzveikt cilvēka imūndeficīta vīrusu. Un šķiet, ka tām viss izdosies.
Pašlaik izstrādes – klīnisko pētījumu procesā vai izskatīšanai ASV Pārtikas un zāļu pārvaldē (FDA) — atrodas 52 jauni medikamenti: 32 antiretrovīrusu un antivīrusu preparāti, 16 vakcīnas un četri šūnu un ģenētiskie produkti. 
Aizvadītajās trīs desmitgadēs inovatīvi sasniegumi biofarmācijas nozarē ir sasnieguši nebijušus panākumus, sākot ar antiretrovīrusu terapijas atklāšanu un beidzot ar HIV infekcijas pirmskontaktu profilaksi. Jaunie medikamenti fundamentāli mainījuši perspektīvu un uzlabojuši dzīves kvalitāti cilvēkiem ar HIV.
Atskaitē Sadarbība antiretrovīrusu terapijas izpētē (ART-CC) norādīts, ka eiropiešu un amerikāņu pacienti ar HIV, kas saņem trīs vai vairāku antiretrovīrusu (ART) salikumu, var rēķināties ar tādu pašu dzīves ilgumu kā cilvēkiem bez HIV. Piemēram, ja 20 gadus vecs pacients ART medikamentus sācis lietot laikposmā no 2008. – 2010. gadam, tiek prognozēts, ka viņš varēs nodzīvot līdz 78 gadiem.
Samazinājies par 88%. Var droši apgalvot, ka šī slimība ir mainījusi statusu no nāvējošas uz vadāmu hronisko.
Jaunākie biofarmācijas nozares sasniegumi ļauj samazināt ART slodzes sistēmisko toksiskumu un pievērst vairāk pacientu ārstēšanai. Eksperimentālo pret HIV preparātu sarakstu skatieties tabulā saitē http://mosmedpreparaty.ru/news/5849
************************
Source: «More Than 50 Medicines and Vaccines in Development for HIV Infection, Treatment and Prevention» | http://www.phrma.org/press-release/more-than-50-medicines-and-vaccines-in-development-for-hiv-infection-treatment-and-prevention | « MEDICINES IN DEVELOPMENT | 2017 HIV/AIDS | «More Than 50 Medicines and Vaccines in Development for HIV/AIDS Infection Treatment and Prevention» | http://phrma-docs.phrma.org/files/dmfile/HIV-MIDReport-2017.pdf |
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA