Biedrība "Apvienība HIV.LV" (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
112651

Žans Pols Gotjē kļuvis par Sidaction vēstnieku
Apskatīt komentārus (0)


04.07.2020


Franču modes dizainers Žans Pols Gotjē kļuvis par franču asociācijas cīņai ar AIDS «Sidaction» vēstnieku. 
“Žans Pols Gotjē kļuvis par Sidaction lielās ģimenes locekli, lai palīdzētu mums cīnīties ar šo ļaunumu: veikt pētījumus un arī palīdzēt slimajiem,” pavēstīja organizācijas viceprezidente un līdzdibinātāja, aktrise un dziedātāja Līna Reno.
Reno atzina, ka cīņa ar AIDS ir visas viņas dzīves cīņa.
“Žans Pols kļūs par Sidaction seju, lai palielinātu sabiedrības informētību. Mums ir ļoti paveicies, ka viņš ir ar mums, it īpaši pēc tik dīvaina gada sākuma. Mēs zinām Žana Pola Gotjē augstsirdību un lielo sirdi,” piebilda viceprezidente.
Līna Reno vēl piebilda, ka modes dizainers, saņēmot piedāvājumu, nekavējoties tam esot piekritis.
Pēc Žana Pola Gotjē vārdiem, cīņa ar AIDS pirmām kārtām ir personīgs stāsts, kas viņam īpaši tuvs sirdij.
“Ar šo nelaimi saskāros, kad tās dēļ mūžībā aizgāja mans draugs. Es atceros noraidošo attieksmi, ko sākumā izjutu slimnīcā. Tas manī radīja riebumu, kaut ikviens cilvēks varēja ar šādu attieksmi saskarties. Es gribu vērsties pie jauniešiem un mēģināt pievērst viņu uzmanību, jo pārāk bieži viņi domā, ka AIDS uz viņiem neattiecas,” atzina Žans Pols Gotjē.
Franču modes dizainers speciāli radīja atkārtoti lietojamu masku ar viņa slavenās vestes motīviem. Peļņa no tā pārdošanas tiks novirzīta pētniecības programmām par HIV profilaksi Francijā un ārvalstīs.
**********************
Source: «JEAN-PAUL GAULTIER DEVIENT AMBASSADEUR POUR LE SIDACTION» | https://www.sortiraparis.com/actualites/a-paris/articles/222403-jean-paul-gaultier-devient-ambassadeur-pour-le-sidaction |
<... Le styliste Jean-Paul Gaultier a été nommé ambassadeur de Sidaction. Le couturier s'engage aux côtés de Line Renaud pour sensibiliser le public, et particulièrement les jeunes, à la lutte contre le Sida.
Privé de son week-end spécial, le Sidaction a malgré tout trouvé le moyen de susciter l'enthousiasme et la participation du public. Jean-Paul Gaultier a été nommé ambassadeur du Sidaction et se trouve aux côtés de Line Renaud pour la grande soirée 100 ans de comédie musicale: les stars chantent pour Sidaction, sur France 2 ce jeudi 25 juin 2020.  ...>
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA