AKTUALITĀTES - 2010

Ieteicams pacientiem ar smagām hroniskām slimībām
Apskatīt komentārus (0)


19.12.2010


Informācija ir stingri konfidenciāla un tiek droši glabāta. Datiem iespējams piekļūt tikai ar paroli un reģistrācijas numuru. Bez Jūsu piekrišanas, neviens cits Jūsu datiem nevar piekļūt. Med Record Bank izmanto tādus pašus drošības sistēmas standartus, kādus izmanto bankas, lai aizsargātu Jūsu datus, kad lietojat interneta banku.
KĀDUS PAKALPOJUMUS SNIEDZ MED RECORD BANK?
1.Med Record Bank Jums tiek atvērts veselības konts, kurā Jūs varat pārskatāmi apkopot savu medicīnisko informāciju, izveidojot medicīnisko vēsturi: saslimšanas, alerģijas, operācijas, traumas, slimnīcu izrakstus, saslimšanas ģimenē, rentgenus, ultrasonogrāfijas, izmeklējumu un analīžu rezultātus, vakcinācijas, medikamentus, ārstu apmeklējumus u.c. Datus kontā varēsiet ievadīt ērti un vienkārši ar programmas palīdzību pats, vai to palīdzēs izdarīt Med Record Bank ģimenes ārsts.
2.Med Record Bank droši glabā informāciju par Jūsu veselību un nodrošina piekļuvi saviem medicīnas datiem 24h diennaktī, 7 dienas nedēļā no jebkuras vietas pasaulē, ieejot
www.mrb.lv
3.Veselības dati ir pieejami latviešu, krievu un angļu valodās, neatkarīgi no tā vai dati ir ievadīti latviešu, krievu vai angļu valodā. Ceļojot vai ārstējoties ārzemēs, medicīniskā informācija ir saprotama ārstiem visā pasaulē.
4.Atverot veselības kontu, Jums tiek izsniegta neatliekamās palīdzības karte - Baltā karte, kas nodrošina mediķiem dzīvībai svarīgāko medicīnisko informāciju par personu. To ieteicams vienmēr nēsāt līdzi naudas makā.
5.Med Record Bank sniedz atgādinājumus par vakcinācijām, medikamentu lietošanu, ārstu apmeklējumiem. Atgādinājumus iespējams saņemt gan sms, gan e-pasta formā.
6.Med Record Bank ir būtiska loma veselības profilaksei ikdienā – ar grafiku palīdzību iespējams sekot līdzi asinsspiediena un sirdsdarbības izmaiņām, cukura un holesterīna līmenim, svara izmaiņām, grūtniecības norisei u.c.
7.Med Record Bank ļauj sekot līdzi visas ģimenes veselībai, slimības gadījumā palīdzēt tuviniekiem, par kuru veselības datiem un to atrašanās vietu mums ne vienmēr viss ir zināms.
KĀPĒC IR SVARĪGI, LAI DATI JUMS IR VIENMĒR PIEEJAMI?
Slimības un nelaimes gadījumi nav paredzami. Tādēļ svarīgi, lai ne tikai ārstam, bet arī Jums ir visi savas veselības dati. Ārsts jums var nebūt pieejams 24h diennaktī.
Jūsu veselības dati nepazudīs un nenoklīdīs, ja mainīsiet ārstniecības iestādes, ārstus vai pat valsti.
Ja Jums būtu nekavējoties jādodas uz slimnīcu, vai jūs gribētu, lai ārsts zina, kādas Jums ir alerģijas, zāļu nepanesība un kādus medikamentus Jūs lietojat? Reizēm cilvēks pats sev nespēj palīdzēt – taču veselības datu banka palīdzēs pateikt visu slimnieka vietā.
Pilnīga Jūsu slimības vēsture ļauj ārstam ātrāk novērtēt situāciju un efektīvāk sākt ārstēšanu. Jums ir iespējams izvairīties no atkārtotu izmeklējumu veikšanas, tādējādi ietaupot kā savu laiku, tā naudu.
KAS IR BALTĀ KARTE?
Tā ir kredītkartes izmēra neatliekamās palīdzības plastikāta karte, kas ātrās palīdzības mediķiem ļaus piekļūt Jūsu dzīvības svarīgākajai medicīniskajai informācijai - asins grupai, alerģijām, medikamentu nepanesībai, esošajam veselības stāvoklim, saslimšanām, medikamentu lietošanai un citiem neatliekamās palīdzības datiem. Baltā Karte ļaus ārstiem nekavējoties sniegt palīdzību un palīdzēs izvairīties no medicīnisko kļūdu riska.
…Ir brīži, kad mazs plastikāta gabaliņš var izglābt dzīvību.
Balto karti saņem ikviens Med Record Bank lietotājs, kas ir noslēdzis līgumu un atvēris veselības kontu Med Record Bank.
Cena mēnesī Ls 2,50; cena pensionāriem, studentiem, invalīdiem Ls 1,50
Vairāk lasiet
https://www.medrecordbank.com/
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHAGaismas iela 19 k-8, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, Latvija

Logo +371 26062077
Logo apvieniba@apvienibahiv.lv