Biedrība "Apvienība HIV.LV" (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
Atpakaļ

FloristiFloristi ir mākslinieki, kuri izmanto radošumu un organizatoriskās prasmes, lai sakārtotu unikālus ziedu un augu dizainus. Tie rada vizuāli pievilcīgus komponentus dažādiem gadījumiem, kas var būt specifiski klienta vēlmēm. Prasību un soļu atklāšana, lai kļūtu par floristu, var būt noderīga, nosakot jūsu karjeras ceļu un mērķus.


Rakstu ievietoja:
     Komentēt ->
Xinder
Datums: 2023-02-15

Sveiki. Es nolēmu kļūt par floristu. Izmantoju, lai pārbaudītu dažus floristu kursus https://www.tavaskola.lv/jauna-e-skolas-tendence-jaunajiem-floristiem/ Ja puķes plūc pats, vislabāk to darīt no rīta vai vēlā vakarā. Cukura rezerves kātos ir visaugstākās rītos vai vakaros. Ideālā gadījumā vislabākais laiks ir agrs rīts, kad ziedu kāti ir piepildīti ar ūdeni pēc vēsā nakts gaisa.

geder
Datums: 2023-02-16

Tiek saukti arī par floristi, ziedu dizaineri ir viena no svarīgākajām lomām ziedu veikalā. Viņu ziedu izvēle un izkārtojumi palīdz noteikt veikala stilu un reputāciju.

Vivilili
Datums: 2023-09-21

Ginger
Datums: 2023-09-21

lola
Datums: 2023-09-22


Atpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA