Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem (AGIHAS)+371 20207737 (ik dienu pl. 9 - 21)
agihas.lv@inbox.lv

 

Biedrības projekts "Kad nedrīkst vairs klusēt…" ir saņēmis Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.
        

Projekta kopsumma – 1495,40 EUR
RD IKSD finansējums –  1417,90 EUR
AGIHAS līdzfinansējums –  77,50 EUR


 
 

Izvērtēs Latvijas valsts atbildību par HIV/AIDS slimniekiem, paužot atbalstu Veselības ministrijas iniciatīvai uzsākt agrīnu HIV pacientu ārstēšanu

“AIDS ACTION EUROPE”, izmantojot biedrības „Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem AGIHAS” tehnisko atbalstu, organizē diskusiju “Dublinas deklarācija* un valsts atbildība par HIV/AIDS slimniekiem”. Diskusija notiks 21. aprīlī Eiropas Savienības mājā.
Šīs diskusijas mērķis ir sekmēt vienotu izpratni un kopīgu turpmāko redzējumu, lai, saskaņā ar starptautiskajām rekomendācijām, Latvijā veicinātu efektīvas HIV ārstēšanas ieviešanu un mazinātu šīs infekcijas izplatību. 
Pilns preses paziņojums šeit>>>

Chair of the Steering Committee of AIDS Action Europe Anke van Dam sent a letter to the Latvian Cabinet of Ministers to express the concerns of AIDS Action Europe regarding the ongoing policies and the lack of political will in the response to HIV and AIDS in Latvia.

 
 

                                      No AIDS mirušo piemiņas dienas pasākums 
Sagaidot 2015. gada no AIDS mirušo piemiņas dienu, "Atbalsta grupa HIV inficētajiem un AIDS slimniekiem" (biedrība „AGIHAS”) aicina Jūs pagodināt ar savu klātbūtni piemiņas pasākumu – svinīgu ziedu dobes izveidi, kas notiks š. g. 8. maijā, plkst. 13.00 Latvijas Infektoloģijas centrā (pie 2. nodaļas korpusa).
Ielūgums un pasākuma programma šeit>>> 
Preses paziņojums šeit>>>     

  

Piemiņas pasākums maija trešajā svētdienā Rīgā
Sagaidot no AIDS mirušo piemiņas dienu, biedrība „AGIHAS” 17. maijā no plkst. 14:00 līdz 17:00 pie Stēlas mirušo no AIDS piemiņai Satekles un Marijas ielu krustojumā centīsies uzrunāt ikvienu rīdzinieku, sniedzot mutisku informāciju, kā arī notiks sveču aizdedzināšana, tiks nolikti ziedi un ar klusuma brīdi pieminēti no HIV/AIDS mirušie.
Paziņojums presei šeit>>>