Atbalsta grupa inficētajiem ar HIV un AIDS slimniekiem (AGIHAS)+371 20207737 (ik dienu pl. 9 - 21)
agihas.lv@inbox.lv

 
   

Parakstīs līgumu ar Labklājības ministriju
Apskatīt komentārus (0)


09.05.2012


Vienošanās ar Labklājības ministriju parakstīs arī Biedrība „Apvienība HIV.LV”.
Oficiālā LM ziņa:
Labklājības ministre Ilze Viņķele ceturtdien, 10. maijā, plkst. 10.00 parakstīs sadarbības līgumus ar nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem.
Vienošanās mērķis ir veicināt Labklājības ministrijas (LM) un nevalstisko organizāciju sadarbību, lai efektīvāk īstenotu darba, sociālās drošības, dzimumu līdztiesības, bērnu un ģimenes politikas, kā arī sekmētu pilsoniskās sabiedrības iesaisti būtisku lēmumu pieņemšanā.
„Šāda abpusēja vienošanās nodrošinās veiksmīgāku viedokļu un informācijas apmaiņu par sagatavošanā esošajiem politikas plānošanas dokumentiem un tiesību aktu projektiem, Eiropas Savienības politikas plānošanas dokumentu izstrādes, izskatīšanas un pieņemšanas procesu, būtisku lēmumu pieņemšanu nozarē un citiem jautājumiem,” uzskata I. Viņķele.
Sadarbības sekmēšanai puses vienosies, ka NVO arī informēs ministriju par sabiedrību interesējošiem jautājumiem un  turpinās individuāli tikties ar LM speciālistiem, lai diskutētu par nevalstisko organizāciju sniegtajiem priekšlikumiem nozares darbā.
Līgumi tiks noslēgti ar 12 NVO. Līdz šim ar nevalstiskajām organizācijām ir noslēgti 47 sadarbības līgumi.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA