Biedrība "Apvienība HIV.LV" (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
104744

Imunoglobulīns ar antivielām pret HIV
Apskatīt komentārus (0)


09.02.2019


Avots: РИА Новости| «В Китае расследуют дело о партии иммуноглобулина с антителами к ВИЧ» | https://ria.ru/20190207/1550508788.html |
Ķīnā izmeklē lietu par imunoglobulīna partiju ar antivielām pret HIV. Izmeklēšanu sāka pēc tam, kad bērnam Dzansju provincē, kam bija ievadīts imunoglobulīns, medicīniskās apskates laikā atklāja HIV. Tālākie izmeklējumi parādīja, ka bērns ir vesels. Tomēr valdība nolēma nepakļaut riskam valsts iedzīvotājus un iniciēja pilna apjoma izmeklēšanu.  
Šanhajā ražotā cilvēka imunoglobulīna partija, kas paredzēta injicēšanai, var saturēt antivielas pret HIV, norādīts Ķīnas Pārtikas produktu un zāļu uzraudzības valsts pārvaldes ziņojumā.
Valdība izdevusi rīkojumu nekavējoties visā valstī pārtraukt šīs kompānijas attiecīgās produkcijas izmantošanu, tās izplatīšanu un turpmāku ražošanu.
Virknei pacientu, kam tika ievadīts minētās partijas immunoglobulīns, veica testus, lai noteiktu antivielas pret HIV, B un C hepatītu - visu pārbaudes analīžu rezultāti izrādījās negatīvi. Tomēr visus pacientus apzināt un pārbaudīt pagaidām nav izdevies, tāpēc valdība negrasās pārtraukt izmeklēšanu un izdarīt pārsteidzīgus secinājumus.
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA