Biedrība "Apvienība HIV.LV" (ik dienu pl. 9 - 21)
apvieniba@apvienibahiv.lv

 
   
103706

ViiV publiski atbalstīja kampaņu N=N
Apskatīt komentārus (0)


20.12.2018


Kompānija ViiV Healthcare, kas nodarbojas ar HIV infekcijas ārstēšanai paredzēto preparātu izstrādi un palaišanu tirgū, ir publiski atbalstījusi kampaņu «N=N: Nenosakāma = Nenododama tālāk». Šīs tēzes atbalstam tika izveidots speciāls informatīvais portāls, kurā detalizēti izstāstīts, ka nepastāv riski nodot HIV dzimumceļā, ja ir nenosakāma vīrusa slodze.
"Ja jūs dzīvojat ar HIV un uzturat nenosakāmu vīrusu slodzi, tad tie ir lieliski jaunumi. Jo tādā gadījumā HIV nav iespējams nodot jūsu seksuālajiem partneriem," raksta vēstījuma autori. "ViiV Healthcare atbalsta N=N Saskaņoto paziņojumu, kas tika sagatavots N=N kampaņas ietvaros, ko akceptēja simtiem dažādu pasaules valstu organizāciju, lai atbalstītu cilvēkus, kas dzīvo ar HIV."
Kā "vizuālo" pastiprinātāju N=N atbalstam kompānija ierakstīja speciālu videorullīti, kas stāsta par reālu ar HIV dzīvojošu cilvēku likteņiem, kas nevairās dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.
*********************
Source: «UNDETECTABLE = UNTRANSMITTABLE: UNIMAGINABLY EXCITING NEWS» | https://livlife.com/en-gb/hiv-undetectable-untransmittable/ |
If you are living with HIV and maintain undetectable levels of the virus, there is great news. HIV can’t be transmitted to your sexual partners.
ViiV Healthcare supports the U=U Consensus Statement produced by the Prevention Access Campaign, endorsed by hundreds of organisations, from countries across the world in support of people living with HIV. ...>
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA